Když si housenka myslí, že je konec - stane se z ní motýl

Srpen 2015

MUŽ a JEHO ZÓNY, aneb vědecký rozbor jak je to s přátelstvím mezi mužem a ženou

15. srpna 2015 v 15:15 | kika |  VZTAHY a jiné trable
Vynecháme sáhodlouhé úvody, přeskočíme část o použitých metodách výzkumu, stejně tak jaký cíl jsme si vytyčili vyzkoumat a už vůbec z toho nebudeme vyvozovat žádné závěry. Příjemné čtení tohoto nanejvýš sexistického článku přeje malá sladká princezna Kika O:-)


1. FUCKZÓNA

Nejrozšířenější mužova zóna, pokud nejste vyloženě ošklivá, pořád jde na vás rozpoznat alespoň kde zhruba se nachází obličej, prsa a zadek a nejste cca víc jak o 10 až 15 let starší než muž, GRATULUJU! Vyhráváte první cenu, patříte totiž do mužovi fuckzóny, a vězte, že absolutně nezáleží jakou máte práci, zda jste milá, nebo zlá, zda umíte výbornou svíčkovou nebo vrcholem vašeho umění je postavit vodu na čaj... Je nakrásno jedno jakou máte vystudovanou školu, buďme trochu kontroverzní - z jaké pocházíte rodiny, a už vůbec nezáleží jaké jsou Vaše koníčky nebo jestli se více zajímáte o dění kolem Paris Hilton nebo Miloše Zemana.

2. FRIENDZÓNA

Tato skupina obsahuje opravdu minimum žen, jsou to všechny ty chudery, které nesplňují požadavky na fuckzónu. Přesto jsou natolik v pohodě - a to prosím pěkně z rozličných důvodů, například sdílí stejné koníčky jako muž, případně dokáží vypít tři piva za sebou na ex, říhnout si na čtyři mississippi, nebo disponují jinou úžasnou vlastností díky které je muž považuje za svého dobrého kamaráda. Laskavý čtenář si ještě jednou všimne mužského rodu u slova kamarád, zamyslí se nad tím a uznale přikývne jak důvtipné použití tohoto tvaru bylo...

3. FRIENDFUCKZÓNA

Dostat se do této zóny není nikterak pro ženu složité, pravděpodobně se totiž již nacházíte ve fuckzoně. Pokud jste vyloženě nádherná nebo máte prsa minimálně č. 3 a výš, žádné další umění nemusíte prokazovat, muž s Vámi bude chtít vždy kamarádit. Pokud jste průměrně, spíše podprůměrně hezká, pozor nejste v této zóně automaticky a budete muset vyvinout určité úsilí. Bohužel Vás zklamu ale zde není jeden univerzální návod jak se do této zóny dostat, muž je totiž občas i tvor složitý, a proto těch návodů je minimálně 5 (slovy pět). Samozřejmě, můžete věřit na čisté a nekonečné přátelství mezi mužem a hezkou ženou, ale taky si můžete pouštět po večerech Pretty woman, Lego příběh, Šmoulové, Mimoně a projistotu i Kačera Donalda ;)

Pozn. pod čarou: pokud je muž i v dívčině friendfuckzóně (nicméně ženských zón je pravděpodobně mnohem více, prolínají se, mění se v závislosti na ženském cyklu a když už by náhodou žena jednou věděla, ve které zóně se daný muž nachází, vězte, že do pěti minut si to rozmyslí) tak tu máme friends-with-benefits, vynález moderní doby, který je vám všem určitě dobře znám ;)
4. GIRLFRIENDFUCKZÓNA

Toto je magická zóna, kam se téměř každá slušná holka chce dostat. Je to zóna princezen, víl a fajn holek, které disponují zvláštním kouzlem (...nebo z nějakého důvodu je prostě muž ochoten svolit, aby se žena do této zóny dostala, typicky když s ní opravdu ale opravdu chce spát)

Povzdech...v dnešní době tato zóna zmizela.... Ještě jeden povzdech... ne že bych s tím souhlasila, ne že by se mi to líbilo, asi stárnu a jsem sentimentální? Pravděpodobně ano, protože bych to nejradši komentovala slovy...kam ten dnešní svět spěje? To za našich mladých let rozhodně nebývalo!


5. GIRLFRIENDZÓNA

Pozor pozor pro všechny romantické duše, autorka vyhlašuje toto varování: pokračování jen na vlastní nebezpečí!

V této fázi přestává být článek tragikomický, stává se z něj čistá tragédie a dokonale vystihuje 98% dlouhodobých vztahů, kdy se dívka z neznámého důvodu dostane do podivné mužovi zóny, je to šedá zóna šedých žen, které se muž ptá co dnes bude k večeři a zda má vypranou a vyžehlenou košili na zítřejší "služební cestu". Je jen otázkou času, kdy se v mužově friendfuckzóně objeví nová žena, která je tak cool a tak svolná, že lepší zástupkyní ani být nemůže... Z girlfriendzóny už není cesta zpět, buď v ní uvíznete nebo se - dle toho jak moc báječná bývalka jste dostanete do friendfuckzony nebo just fuckzony. A zazvonil zvonec a pohádky je konec...
TOPlist
od 29.9.2014